Úvod > O nás > O Management Press

O nakladatelství Management Press

Nakladatelství Management Press bylo založeno v roce 1992 a je předním českým nakladatelstvím odborné literatury pro manažery, podnikatele, ekonomy, obchodníky, finančníky, poradce v řízení a podnikání, podnikové personalisty, pro učitele a studenty těchto specializací.

Management Press vydává zásadní monografie domácích autorů a představitelů světového managementu a jiné odborné publikace, včetně učebnic, jež nacházejí využití v různých formách manažerské přípravy, ve specializovaných kursech a při vysokoškolské výuce, zejména na ekonomických fakultách.

Management Press vydává tematické publikace určené zvláště pracovníkům podnikových vedení i samostatným podnikatelům, které jim pomáhají orientovat se v klíčových otázkách a v jednotlivých funkčních oblastech podnikatelské a manažerské praxe (např. marketing, reklama, prodej, finance, výroba, personalistika).

Management Press vydává také příručky podporující rozvoj specifických manažerských dovedností. Ty se dobře uplatňují i ve vzdělávacích programech pro širší veřejnost (komunikační a manažerské dovednosti, vyjednávání, koučování, budování týmů apod.), vyhledávají je také lidé, kteří usilují o rozvoj vlastní osobnosti a svůj profesionální růst.

Management Press zpřístupňuje ve volné řadě Knihovna světového managementu klíčová díla čelných představitelů světového managementu a manažerského myšlení a přináší profily, podnikatelské zkušenosti, názory a myšlenky významných a úspěšných osobností světové manažerské a podnikatelské praxe.

Provozovatelem webových stránek je společnost Albatros Media a.s.
Na Pankráci 30/ 1618, 140 00 Praha 4 
IČ: 283 77 141 
DIČ: CZ28377141 
zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze oddíl B, vložka č. 14206

O nás

Nakladatelství Management Press bylo založeno v roce 1992 a je předním českým nakladatelstvím odborné literatury pro manažery, podnikatele, ekonomy, obchodníky, finančníky, poradce v řízení a podnikání, podnikové personalisty, pro učitele a studenty těchto specializací... [více]


Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím