Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Jak ovládnout lidi

Jak ovládnout lidi

20. 09. 2016

Kniha Na co lidé slyší vysvětluje, jak pracuje podvědomí posluchačů a čím se liší řeč vůdců od těch ostatních

Proč někdo dokáže lidi strhnout k tomu, aby ho následovali třeba do pekla, a jiného nikdo neposlouchá? Co je onou tajnou esencí, která odlišuje řeč vůdců od těch ostatních? Jak správně namíchat koktejl fyzických, slovních a hlasových signálů, který rozhoduje o tom, kdo se dostane na vrchol a kdo navždy zůstane v údolí?
Pokud hledáte odpověď na tyto otázky, najdete je v knize Na co lidé  slyší od Simona Lancastera.  Lancaster, autor projevů britských ministrů i generálních ředitelů světových korporací, vám nabízí své celoživotní zkušenosti okořeněné typickým britským humorem, mírnou dávkou cynismu a hlubokým pochopením toho, na co my všichni – i když si to třeba neuvědomujeme – slyšíme.
Autor nás svým svižným a čtivým způsobem provádí tajuplnými stezkami jazyka, ukazuje nám to, čeho si při běžné komunikaci vůbec nevšimneme, ale co působí na podvědomí posluchačů a rozhoduje o úspěchu či neúspěchu našeho projevu. Na řadě příkladů si uvědomíme, jak pouhé jedno slovo, dobře či špatně zvolená metafora, mohou změnit třeba i dějiny národů. 

Zprávy z redakce

14. 02. 2019

O tom, jak odemknout dětský potenciál

Ve čtvrtek 7. února proběhla v knihkupectví Luxor na pražském Smíchově beseda a autogramiáda autorů... [více]

09. 01. 2019

Autoři knihy Odemykání dětského potenciálu na eReading.cz

Kateřina Novotná a Jan Mühlfeit, autoři populární publikace Odemykání dětského potenciálu,... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím