Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Nechte se vést zkušeným náčelníkem

Nechte se vést zkušeným náčelníkem

16. 03. 2017

Jiří Plamínek vás provede džunglí moderního managementu

Nejnovější kniha Jiřího Plamínka Průvodce moderního náčelníka  je nepostradatelnou příručkou při orientaci moderního manažera v džungli informací, úloh a postupů, která kolem nás roste a bují  Pomáhá vyznat se v záplavě nových podnětů, které se vtírají do naší pozornosti. Činí tak návratem k podstatě řízení a podnikání. Bere na pomoc starý dobrý zdravý rozum, rozplétá souvislosti a ukazuje priority. Přesně říká, jak analyzovat situace a zvolit nejsnadnější cestu k řešení potíží nebo rozvoji potenciálu.

Autorovy metody se již celé čtvrtstoletí prosazují a osvědčují při řízení firem a organizací v Česku i zahraničí. Usnadňují život a práci majitelům, lídrům i manažerům. Umožňují neztrácet nadhled v běžných i obtížných situacích. A právě stálý přehled a kvalitní orientace dělá ze začátečníka pokročilého manažera. A umožňuje mu se při práci bavit a mít z ní radost. To je také dobrý důvod, proč autorovy návody, určené novodobým náčelníkům, přečíst a používat.

Zprávy z redakce

14. 02. 2019

O tom, jak odemknout dětský potenciál

Ve čtvrtek 7. února proběhla v knihkupectví Luxor na pražském Smíchově beseda a autogramiáda autorů... [více]

09. 01. 2019

Autoři knihy Odemykání dětského potenciálu na eReading.cz

Kateřina Novotná a Jan Mühlfeit, autoři populární publikace Odemykání dětského potenciálu,... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím