Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Šampaňské teklo proudem

Šampaňské teklo proudem

18. 05. 2016

Na konferenci Kvalita 2016 Management Press pokřtil dvě důležité publikace

Ve dnech 3. a 4. května proběhl v Ostravě jubilejní 25. ročník mezinárodní konference Kvalita-Quality 2016. Konference se zúčastnila řada osobností z průmyslové i akademické sféry, určitě velký zájem byl  například o přednášku profesora Milana Zeleného, který hovořil o odkazu rodiny Baťů, mimořádně zajímavé byly i všechny panelové diskuse, které se problematice kvality věnovaly v širších souvislostech.
Při příležitosti této akce se uskutečnil křest dvou knih z nakladatelství Management Press, jejichž autoři, Jaroslav Nenadál a Jaromír Veber, s velkým úspěchem vystoupili na konferenci.  Jaroslav Nenadál je autorem knihy Systémy managementu kvality: Co, proč a jak měřit? , Jaromír Veber vydal knihu Management inovací .
Na snímku zprava: prof. Ing. Jaromír Veber,CSs., VŠPP Praha, prof. Ing. Růžena Petříková, CSc,  VŠB TU Ostrava, vedoucí organizačního výboru konference, zde v roli kmotry knihy Management inovací, Irena Ajjanová, šéfredaktorka nakladatelství Management Press, Jarmila Frejtichová, redaktorka Management Press, prof. Ing. Jaroslav Nenadál, CSc., VŠB TU Ostrava a prof. Ing. Jiří Plura, CSc., VŠB TU Ostrava, kmotr publikace Systémy managementu kvality. 

Zprávy z redakce

14. 02. 2019

O tom, jak odemknout dětský potenciál

Ve čtvrtek 7. února proběhla v knihkupectví Luxor na pražském Smíchově beseda a autogramiáda autorů... [více]

09. 01. 2019

Autoři knihy Odemykání dětského potenciálu na eReading.cz

Kateřina Novotná a Jan Mühlfeit, autoři populární publikace Odemykání dětského potenciálu,... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím