Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Šampaňské teklo proudem

Šampaňské teklo proudem

18. 05. 2016

Na konferenci Kvalita 2016 Management Press pokřtil dvě důležité publikace

Ve dnech 3. a 4. května proběhl v Ostravě jubilejní 25. ročník mezinárodní konference Kvalita-Quality 2016. Konference se zúčastnila řada osobností z průmyslové i akademické sféry, určitě velký zájem byl  například o přednášku profesora Milana Zeleného, který hovořil o odkazu rodiny Baťů, mimořádně zajímavé byly i všechny panelové diskuse, které se problematice kvality věnovaly v širších souvislostech.
Při příležitosti této akce se uskutečnil křest dvou knih z nakladatelství Management Press, jejichž autoři, Jaroslav Nenadál a Jaromír Veber, s velkým úspěchem vystoupili na konferenci.  Jaroslav Nenadál je autorem knihy Systémy managementu kvality: Co, proč a jak měřit? , Jaromír Veber vydal knihu Management inovací .
Na snímku zprava: prof. Ing. Jaromír Veber,CSs., VŠPP Praha, prof. Ing. Růžena Petříková, CSc,  VŠB TU Ostrava, vedoucí organizačního výboru konference, zde v roli kmotry knihy Management inovací, Irena Ajjanová, šéfredaktorka nakladatelství Management Press, Jarmila Frejtichová, redaktorka Management Press, prof. Ing. Jaroslav Nenadál, CSc., VŠB TU Ostrava a prof. Ing. Jiří Plura, CSc., VŠB TU Ostrava, kmotr publikace Systémy managementu kvality. 

Zprávy z redakce

02. 05. 2018

Přijďte na Svět knihy 2018!

Od 10. do 13. května bude Praha žít jen a jen knihami. Na pražském Výstavišti totiž proběhne 24.... [více]

26. 03. 2018

Praktická realizace měnové politiky v malé otevřené ekonomice

Monografie významných českých autorů pokrývá stěžejní otázky vnější rovnováhy v malé otevřené... [více]