Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Time management. Prokrastinace, konflikty, porady, vyjednávání, emaily, mobily, angličtina

Time management. Prokrastinace, konflikty, porady, vyjednávání, emaily, mobily, angličtina

03. 05. 2017

Víte třeba jak na prokrastinaci? Jak vést porady či nebýt věčným začátečníkem ve studiu angličtiny? David Gruber vám poradí, jak na to.

Time management a zvládání prokrastinace jsou totiž Gruberovým celoživotním koníčkem. A že v knize Time management. Prokrastinace, konflikty, porady, vyjednávání, emaily, mobily, angličtina najdete i takové rady, které se v jiných nevyskytují, to poznáte sami.

Tisíce českých pokračovatelů známého lektora, školitele a autora děl týkajících se technik duševní práce Davida Grubera, stovky druhů krátkodobých kurzů v jeho oboru a celý dnešní široký byznys vzdělávání dospělých v měkkých dovednostech jsou důkazem, že tehdy před více než čtvrt stoletím zvolil dobře a že skvěle vystihl potřeby lidí – manažerů i dalších duševně pracujících – a dokázal je špičkově naplňovat. Dokázal otevřít dveře k zákazníkům tisícům svých pokračovatelů.

David Gruber je díky řadě svých světově nových užitečných poznatků odborníkem a novátorem na stejně vysoké úrovni jako špičkoví zahraniční edukátoři Tom Peters, Peter Drucker, Stephen Covey a podobní. Možná má i v určitém směru něco nad ně, protože zatímco zmínění Američané jsou vždy duchovními otci nějakého dílčího směru manažerských měkkých dovedností, tak David Gruber je duchovním otcem oboru „techniky duševní práce“, tedy celého originálního systému, který všechny tyto manažerské a další dovednosti rozvoje osobnosti systematicky třídí a rozvíjí. A také na rozdíl od výše jmenovaných – David Gruber napsal mj. i úžasný dobrodružný román.

Zprávy z redakce

27. 06. 2017

Pohleďte nejdříve do svého nitra, chcete-li něco dokázat!

„Filozofie se dnes netěší kdovíjaké oblibě, nicméně Ryanu Holidayovi se podařilo znovu najít její... [více]

02. 06. 2017

Typologie osobnosti v medicíně: lékaři, sestry, pacienti

Po úspěšných monografiích Typologie osobnosti pro manažery a Typologie osobnosti: přátelé,... [více]