Management Press
Přerušení expedice
Důležitá informace pro zákazníky - přerušení expedice od 26. 6. 2015

 

Dovolujeme si vás informovat o přerušení expedice titulů nakladatelství Management Press z e-shopu Albatrosmedia.cz v termínu od 26. 6. 2015 z důvodu probíhající inventury a fúze.

V termínu od 26. 6. 2015 bude zastavena expedice všech zásilek z našeho logistického centra a produkce nakladatelství Management Press bude dočasně nedostupná. Knihy nakladatelství bude možné v e-shopu Albatrosmedia.cz opět objednat v druhé polovině července.

Omlouváme se za dočasné omezení našich služeb.

 

Jak dosáhnout souhlasu
Jak dosáhnout souhlasu

Bestseller Jak dosáhnout souhlasu aneb Jak nebýt sám sobě úhlavním nepřítelem amerických autorů seznamuje s metodami vyjednávání, jež umožňují řešit zdánlivě neřešitelné situace a dosáhnout přijatelného výsledku i tam, kde klasické poziční vyjednávání selhává. Pojednává o tzv. principiálním vyjednávání, které umožňuje řešit problémy spíše jejich analýzou a které vychází z hledání společných cílů všude tam, kde je to možné.

Jak nebýt sám sobě úhlavním nepřítelem
Jak dosáhnout souhlasu aneb Jak nebýt sám sobě úhlavním nepřítelem

William Ury se ve své nejnovější publikaci završuje přelomový koncept řešení konfliktů a ukazuje, že tou největší překážkou v  úsilí o dosažení uspokojivé dohody s druhými lidmi můžeme být my sami. Obrací naši pozornost k tomu, jaký význam má pro řešení konAutor ve své nejnovější publikaci završuje přelomový koncept řešení konfliktů a ukazuje, že tou největší překážkou v  úsilí o dosažení uspokojivé dohody s druhými lidmi můžeme být my sami. 

Jak překonat nesouhlas
Jak překonat nesouhlas. Zásady vyjednávání s lidmi, s nimiž nelze vyjednávat

Autor ve své úspěšné knize postupně seznamuje s různými vyjednávacími taktikami s cílem umožnit vám získat to, co chcete, aniž byste museli zbytečně ustupovat. Soustřeďuje se na jednání s „problémovými“ lidmi, s těmi, kteří neprojevují ochotu dohodnout se či jsou ovládáni negativními emocemi. Kniha analyzuje tzv. metodu průlomového vyjednávání spočívající v tom, že se oponenti nesnaží zvítězit jeden and druhým, ale hledají vzájemně přijatelná řešení.

Novinky

Ucelená filozofie - umění, jak dělat pouze ty podstatné – esenciální – a správné věci
399 Kč
Nejlepší a nejucelenější kniha o NLP na našem trhu
519 Kč
Přistupujte k řešení konfliktů tak, že nejdříve vyřešíte konflikt sami se sebou
299 Kč
Kniha jednoho z nejvýznamnějších světových odborníků v oboru rozvoje vůdčích dovedností
299 Kč

Připravujeme

Víte, jak v organizacích fungují konflikty? - Praktický a poučený návod pro manažery a podnikatele, jak konflikty rozpoznávat a jak je řešit
269 Kč

Zprávy z redakce

24. 06. 2015

Pozor, přicházejí konflikty!

Jak zvládat a řídit konflikty ve firmách [více]

15. 06. 2015

Čtyři novinky mezi květnovými Top Ten

Neotřesitelný Stephen Covey stále vede tabulku [více]