Management Press
89 nejdůležitějších manažerských teorií pro praxi

To nejpodstatnější z teorie managementu na pouhých 250 stránkách - rychle, přehledně, fundovaně! Výběr toho nejlepšího, co je na poli teorie managementu k dispozici a navíc - jako bonus - i možnosti uplatnění těchto teorií v každodenní manažerské praxi.

Tajemství pevné vůle
Tajemství pevné vůle

Nebyl by život mnohem snazší, kdybychom měli pevnou vůli? Realizovat vysněné cíle by byla maličkost! Zjistěte, co se odehrává v lidském mozku, proč podléháme pokušení a proč odkládáme nepříjemné věci. Poznejte, jakých chyb se nejčastěji dopouštíme. Odhalte tajemství pevné vůle!

Intuitivní marketing pro 21. století

Věřte v úspěch ... a ten se zákonitě dostaví! Koncepce intuitivního marketingu se neustále šíří. Řídí se jí stovky podnikatelů, firem i obchodních pracovníků na celém světě. Pokračování úspěšné knihy Intuitivní marketing, v níž autor formuluje zásadu založenou na využití intuice a myšlenkové tvořivosti a v neposlední řadě i mravní integrity.

Novinky

Zakusíte-li neúspěch, zvedněte se a pokračujte dál.
369 Kč
Vývojové proměny výuky ekonomie v českých zemích od zavedení ekonomie mezi učební obory na vysokých školách do konce XIX. století.
279 Kč
Praktická příručka jazyka velkých vůdců
369 Kč
V rozvinutých ekonomikách hraje Private Equity významnou roli
249 Kč

Připravujeme

Zkuste být konečně v práci šťastní!
369 Kč

Zprávy z redakce

25. 07. 2016

Tajemství pevné vůle

Hledáte řešení pro všechny chronické lenochy? [více]

20. 06. 2016

Personalistika v kabátě novém i klasickém

Jaké jsou nejvýraznější trendy v oblasti řízení lidských zdrojů v roce 2016 [více]